Ceník služeb

Veškeré odměny za poskytované právní služby jsou smluvní a vychází z dohody mezi klientem a advokátní kanceláří.

Protože chceme klientům vždy sdělit cenu, která bude odpovídat časové a odborné náročnosti právě jejich případu, neuvádíme zde žádný ceník pro všechny. O každého svého klienta se staráme již od samotného počátku, a proto s ním osobně komunikujeme již ve fázi, kdy nezávazně poptává služby. Pokud Vás tedy zajímá cena právních služeb právě pro Váš případ, tak nám napište nebo zavolejte. S Vaším případem se rádi seznámíme, a to nezávazně aniž byste za to cokoli platili. U nás totiž klienti platí až za poskytované služby.

Postup kanceláře při řešení právních případů vychází z našich praktických zkušeností a individuálních potřeb a požadavků klientů, což nám umožňuje navrhnout Vám vhodná a cenově efektivní řešení. Nás totiž zajímá, aby naše rady řešily Vaše problémy. To je pro nás právní služba.

Spoluprací s námi získáváte silného partnera, který se o Vás vždy postará.

Mohlo by Vás také zajímat, že
  • platby za právní služby probíhají především bezhotovostně
  • jsme plátci DPH
  • v souladu s předpisy České advokátní komory jsme řádně pojištění
  • v souladu se zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů, je Česká advokátní komora pověřena Ministerstvem průmyslu a obchodu České republiky mimosoudním řešením spotřebitelských sporů pro oblast sporů mezi advokátní kanceláří (advokátem) a spotřebiteli ze smluv o poskytování právních služeb. Internetová stránka tohoto pověřeného subjektu je www.cak.cz. Spotřebitelem se rozumí osoba nejednající v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci samostatného výkonu svého povolání.