Ladislav Drha, advokátní kancelář

Advokátní kancelář Ladislav Drha

Ladislav Drha, advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy nabízí svým klientům právní služby na profesionální úrovni v oblasti práva České republiky, Francie a Lucemburska. Od počátku je zavedeným standardem naší kanceláře všeobecná praxe. Jsme totiž přesvědčeni, že aby mohl být klient úspěšný, musíme být schopni řešit problém v jeho plné šíři. Poskytujeme tedy služby ve všech oborech práva soukromého i veřejného.

Doménou naší kanceláře je pak poskytování právních služeb na území Francie a Lucemburska. Součástí našeho týmu jsou advokáti trvale působící v těchto zemích. Jsme tak schopni Vám v krátkém čase poskytnout vysoce profesionální služby na celém území Francie a Lucemburska. Také se zaměřujeme na poskytování služeb francouzsky hovořící klientele na území České republiky. Je tedy standardem, že se s námi vedle českého jazyka domluvíte také francouzsky a anglicky.

Naší konkurenční výhodou však není pouze rozsah námi nabízených služeb, ale hloubka znalostí v jednotlivých oborech. Na jednotlivých případech tak vždy pracují naši právníci se zkušenostmi s Vaším tématem a přesahem znalostí i do souvisejících oblastí, a to nejen právních. Naším cílem totiž není poskytnout Vám pouze odbornou radu v dané oblasti Vašeho podnikání nebo běžného života. Naším cílem je, aby tato rada vyřešila Váš problém.

Vycházíme ze svých dlouholetých zkušeností z České republiky i ze zahraničí. Vnímáme požadavky svých klientů v souvislostech a s pochopením jejich cíle. Opíráme se o tým zkušených právníků, kteří znají právo a aplikují jej s orientací na výsledek. Váš úspěch je totiž naším cílem.

Spoluprací s námi získáváte silného partnera, který se o Vás vždy postará.


Jsme zapsáni v seznamu frankofonních advokátů vedeném Velvyslanectvím ČR v Paříži.

Velvyslanectví ČR v Paříži

Naše advokátní kancelář je členem
Francouzsko-české obchodní komory.

Francouzsko-česk obchodní komora